Kolejne punkty Huraganu

• autor: formex, 2010-05-15 22:51

W czwartej kolejce Huragan podejmował Mściszewice . Gospodarze wygrali 5:1(2:1) ,ale styl w jakim grali pozostawial wiele do życzenia. Nasza drużyna grała w skladzie Kamil Kozak,Formella, Czucha, M. Kurkowski, Ronkowski, Knitter, M .Adamczyk, Gliszczyński(80 Kozak), S. Kurkowski(75 Pepliński), Runowski ,Wołoszyk. Bramki dla Huraganu strzelali Runowski 3, S.Kurkowski, Pepliński. Spotkanie rozpoczeło się podobnie jak  w ostatnich meczach. Od szybko strzelonej bramki. Już w 10 min bardzo dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego Mateusza Adamczyka na bramkę głową zamienił Runowski. W 23 min obrońca gości faulował w polu karnym Gliszczyńskiego. Karnego na bramkę zamienił Runowski. W dalszej części meczu Huragan cały czas atakował, ale nie udało sie nam zamienić akcji na gola. Co nie udało sie nam, udało się gościom. W jedynej akcji przyjezdnych niezdecydowanie w obronie i błąd bramkarza wykorzystał napastnik Mściszewic. Pierwsza polowa zakończyła się wynikiem 2:1 dla naszej druzyny. W drugiej Huragan w dalszym ciągu atakował ,ale znakomitych sytuacji nie wykorzystali Runowki i Kurkowski. W 60 min w końcu bramka dla naszej drużyny. Dośrodkowanie ze skrzydła na bramkę zamienił Kurkowski S. W 70 na strzał z 30 metrów zdecydował sie Runowski i podwyższył na 4:1. W końcówce spotkania na boisko weszli Kozak i Pepliński. I właśnie akcja dwójki rezerwowych przyniosła nam piątą bramkę. Podawał Kozak ,a strzelił Pepliński. Była to pierwsza bramka Dawida w naszym zespole- gratulujemy. Mecz zakończył się naszym zwycięstwem 5:1.