Huragan nie zwalnia tempa

• autor: formex, 2010-05-08 20:25

Huragan Nowe Polaszki w meczu z Węsiorami 5:1. Stoją od lewej M. Kurkowski, S. Kurkowski, P.Runowski, M. Leszka, K. Kozak, P. Breska, S. Ronkowski, A. Wołoszyk, A. Szramka, Prezes Edward Wajer. Klęczą R. Czucha, K. Kozak, K. Ferdynus, P. Knitter, M. Gliszczyński, D.Pepliński, Leżą S.Formella, m Adamczyk

W trzeciej kolejce Huragan podejmował na własnym boisku Potęgę Węsiory. Gospodarze okazali sie malo gościnni i wygrali 5:1(1:0). Huragan zagrał w składzie Kozak, Formella, Ronkowski,Kurkowski(70 Gliszczyński), Czucha, Runowski, Szramka(46 Ferdynus), Knitter(80 Pepliński), Adamczk M., Kurkowski S, Wołoszyk. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Runowski 3, Ferdynus , Wołoszyk. Od samego początku meczu zarysowała się przewaga Huraganu. W 10 minucie po indywidualnej akcji bramkę zdobył Artur Wołoszyk. W dalszej części meczu nadal przeważaliśmy ,ale nie udało się nam udokumentować tej przewagi bramkami( jedna padła , ale ze spalonego). W drugiej części za Adama Szramkę wszedł Kuba Ferdynus i "ożywił" lewe skrzydło. Po jego dośrodkowaniach było sporo zamieszania pod bramką przeciwnika. W końcu w 60 min w indywidualnej akcji podwyższył na 2:0. Węsiory sporadycznie przekraczały linię środkową. Cały czas skupiając sie na obronie.  Nasza druzyna atakowała. W przeciągu kilkunastu minut stworzyliśmy kilka wyśmienitych sytuacji. Niestety Sebastian Kurkowski, Artur Woloszyk  mieli rozregulowane celowniki. Miedzy 70, a 90 min to popis gry Piotrka Runowskiego.W tym okresie Runi strzelił 3 bramki i było po meczu. W międzyczasie przy stanie 4:0 dla Huraganu walkę bark w bark w naszym polu karnym sędzia ocenił jako faul i podyktował karnego. Przeciwnik sie nie pomylił i wykorzystał rzut karny. Mecz zakończył sie wynikiem 5:1 dla naszej drużyny.

autor: maciek320d 2010-05-09 10:19:11

Profil maciek320d w Futbolowo trochę się nie zgodze z autorem tego tekstu. Uważam, że Potęga ne zagrała złego meczu, a Huragan ne był tak rewelacyjny. Po pierwszej poł 1:0, wynk jak najbardzej otwarty, ale gdyby Potęga wykorzystała 3,4 akcje z początku meczu, to sytuacja na boisku nie była by taka różowa, zwłaszcza, że linia obrony była słabo skoncentrowana HEJ POTĘGA AEJAEJAOOO!!!! powodzenia w A klasie

autor: formex 2010-05-09 18:50:13

Profil formex w Futbolowo Nie twierdzę że Huragan zagrał rewelacyjnie bo tak nie było, ale wygrał zdecydowanie i zasłużenie