Aktualności

Wygrana z Kornerem Korne

• autor: formex, 2009-10-10 21:20
Pewna wygrana z Kornerem Korne 5:2(3:2).
W meczu 7 kolejki Huragan podejmował na własnym boisku Kornera Korne 5:2(3:2). Skład Huraganu Muchliński- Ł.Adamczyk, Formella, Kozak(46 Ronkowski), Kurkowski, Runowski, Szramka, Czucha, Ostrowski(75 Klaman), Wołoszyk, Sikora(65 Tumkiewicz). Bramki dla Huraganu Artur Wołoszyk 2, Adam Szramka 2, Kozak.Do meczu z Kornym Huragan przystapił osłabiony brakiem kilku zawodników. Pawła Tredra,Kuby Ferdynusa, Mariusza Główczewskiego. Ponadto na urazy narzekali Paweł Knitter i M. Adamczyk( prawdopodobnie nie zagra juz do końca rundy). Mimo tych osłabień Huragan zagrał niezłe spotkanie od samego początku narzucając swój styl gry. Już na początku spotkania Łukasz Sikora trafia w supek. Kolejne akcje i gol. Dośrodkowanie Runowskiego  na bramkę zamienił Wołoszyk. W 20 min indywidualną akcję na bramkę zamienił Adam Szramka. W kolejnych 20 min dwa błędy w obronie i goście doprowadzają do remisu. Na szczęście w ostatnich minutach pierwszej połowy w zamiszaniu podbramkowym na strzał zdecydowł się Kamil Kozak. Ku rozpaczy gości piłka znalazła drogę do bramki. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Huraganu 3:2.  W drugiej połowie Huragan cały czas kontrolował przebieg sytuacji na boisku. Udało się nam też strzelić  2 bramki. Bardzo dobre podanie Adama Szramki na bramkę zamienił Artur Wołoszyk, oraz dośrodkowanie Michała Tumkiemicz wykorzystał Adam Szramka. Mecz zakończył się wygrana Huraganu 5:2. Pochwalić trzeba za wynik całą drużynę . Bardzo dobrze funkcjonowały dwa skrzydła dobrze obsługiwane przez Piotrka Runowskiego. W Końcu na miarę oczekiwań zagrał atak. Za tydzień wyjaz do Piec . I oby nasza gra wyglądała podobnie.