Huragan Nowe Polaszki - strona nieoficjalna

Pogoda

Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Odtwarzacz

Brak aktywnych ankiet.

Pierwsza kolejka odwołana

• autor: formex, 2013-04-03 22:17

Siódmego kwietnia rundę wiosenną mieli zainaugurować zawodnicy Huraganu Nowe Polaszki. Niestety ze względu na warunki atmosferyczne cała kolejka A - klasy została przełożona. W zamian nasi zawodnicy rozegrają sparing z Osiczanką Osice. Mecz odbędzie się w niedzielę o 15 na sztucznej nawierzchni w Gdańsku.

Komisja ds. Rozgrywek Pomorskiego Związku Piłki Nożnej mając na uwadze otrzymywane informacje od klubów w związku z trudnymi warunkami pogodowymi i stanem technicznym obiektów piłkarskich nie pozwalających na odpowiednie zgodnie z przepisami PZPN przygotowanie boisk do zawodów oraz  mając na uwadze potencjał i możliwości organizacyjne klubów gospodarzy zawodów, a także względy ekonomiczne, podjąła decyzję o odwołaniu pierwszej kolejki rundy wiosennej sezonu 2012/13 rozgrywek niższych klas tj Klasy „A” i „B”, oraz grup młodzieżowych rozpoczynających współzawodnictwo sportowe przypadające na termin 06/07-04-2013.

Zawody mistrzowskie z terminu 06/07.04.2013 przekłada się na dzień 22.05.2013 (środa) godzina 18:00.

Zawody grup młodzieżowych za zgodą tutejszej Komisji i zainteresowanych zespołów mogą odbyć się w innych dogodnych dla stron terminach.

Równocześnie Komisja może wyrazić zgodę na rozgrywanie zawodów w terminie 06/07.04.2013 pod warunkiem przygotowania obiektu do zawodów i zgody uczestniczących zespołów.

W sprawach zmian w rozgrywkach  pozostałych klas, które już rozpoczęły rozgrywki - Komisja podejmować będzie decyzje w trybie indywidualnym.

W związku z przesunięciem terminu rozpoczęcia rozgrywek rundy wiosennej tych klas rozgrywkowych następuje przesunięcie zimowego okienka transferowego do dnia rozpoczęcia rozgrywek klubu pozyskującego.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Czarni Piece 0:2 Agra Ostrowite
Huragan Nowe Polaszki 0:2 Czarni Ostrowite
Ks Grabowo 1:3 Borowiak Czersk
Ks Kamienica Królewska Tęcza Brusy
Kolejarz Chojnice 2:1 Sparta Konarzyny
Kornowscy Szarża Krojanty 1:1 Sławek Borzechowo
Piaski Wąglikowice 3:2 Santana Wielki Klincz

Agra Ostrowite - Tęcza Brusy
Borowiak Czersk - Sparta Konarzyny
Czarni Ostrowite - Sławek Borzechowo
Czarni Piece - Santana Wielki Klincz
Huragan Nowe Polaszki - Piaski Wąglikowice
Ks Grabowo - Kornowscy Szarża Krojanty
Ks Kamienica Królewska - Kolejarz Chojnice

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Huragan Nowe Polaszki- Wierzyca Stara Kiszewa
Ładowanie...