statystyki szczegółowe

Aktualności

Porażka w drugiej kolejce

• autor: formex, 2012-09-03 19:42

W drugiej kolejce Huragan Nowe Polaszki przegrał na własnym boisku z Szarżą Krojanty 1:2 (1:0). Skład Huraganu Wysiecki, Depta , Formella, Szulc( 85 Szarmach), Starościk, Potrac( 46 Wolski), Gliszczyński(60 Treder), Milewski, Syrotnik(70 Majkowski), Majer, Świeczkowski. Jedyną bramkę dla naszej drużyny strzelił Starościk.

Zimny prysznic w Nowych Polaszkach

Huragan Nowe Polaszki 1 września podejmował Szarżę Kornowscy Krojanty. Po ubiegłotygodniowej wysokiej wygranej w Wąglikowicach z Piaskami 6:2 gospodarze wydawali się minimalnymi faworytami tego meczu. Szarża nie była bez szans, bo już od paru sezonów gra o awans do V ligi.

Mecz rozpoczął się od ataków gospodarzy, ale brak trzech podstawowych graczy nie pozwolił na wykorzystanie akcji. Najbardziej widoczny był brak najlepszego napastnika Huraganu - "Wojny". Niski Kuba Majer nie miał szans w ataku z wysokimi i dobrze zbudowanymi obrońcami. Od 20 minuty grę zaczęli dyktować goście i to Oni zdobyli jedną bramkę w pierwszej połowie która zakończyła się ich skromnym prowadzeniem. Po przerwie Szarża dalej atakowała i zdobyła drugą bramkę. Huragan próbował kontratakować, ale w tym dniu gra była za bardzo "szarpana". W końcu bramkę dla gospodarzy zdobył Staroscik. Gospodarze próbowali uzyskać remis, ale na 10 minut przed końcem meczu zawodnik nie trafił do pustej bramki. Wynik nie uległ zmianie do końca meczu i Huragan przegrał z Szarża 1:2. W III kolejce Huragan zmierzy się z Kolejarzem Chojnice. Ten mecz odbędzie się 8 września o 16.00 w Chojnicach. Jest szansa na 3 punkty ponieważ Kolejarz nie zdobył w tym sezonie jeszcze punktu.