Huragan Nowe Polaszki - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Pogoda


Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Kontakty

Statystyki drużyny

Buttony

Odtwarzacz

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 39, wczoraj: 41
ogółem: 660 269

statystyki szczegółowe

O KLUBIE

O Klubie Huragan Nowe Plaszki.

Drużyna w Nowych Polaszkach istnieje od 1994r. Jej założycielami byli Bogdan Treder, Adam Bielawa oraz Sławomir Kąkol.W początkowej fazie istnienia druzyna opierała sie na zawodnikach miejscowych. Jednak wraz z ambicjami kierownictwa trzeba bylo wzmocnić sie zawodnikami z zewnątrz.Najwiekszym sukcesem drużyny jest kilkuletnia gra na szczeblu 5 ligi. Nasi zawodnicy pokazali że nawet taka mala wioska moze z powodzeniem walczyć z bardziej utytulowanymi rywalami. Do niezapomnianych meczy można zaliczyć potyczki z Gdańską Lechią ,kiedy do Polaszk przyjechalo kilkuset kibiców z Trojmiasta. Mimo porazki pozostawiliśmy po sobie dobre wrażenie. Przez kilka lat naszej obecności w 5 lidze przez nasze boisko przewinelo sie kilka znaczących klubów Pomorza. Wspomniana wcześniej Lechia oraz Polonia Gdańsk,Rodło Kwidzyń,Wierzyca Pelplin, Unia Tczew.Po spadku z 5 ligi nastąpiły w klubie zmiany. Odeszło od nas kilku kluczowych zawodników. Na kilka długich lat ugrzęźliśmy w A klasie. Zawsze w środku tabeli z pewnym utrzymaniem.Nikt wiec nie przypuszczał że może zdarzyć się katastrofa i klub moze spaść niżej. Niestety spadlismy na dno.Po 13 latach gry na boiskach 5 ligi i A klasy rozpoczynamy wszystko od początku.Obecnie jesteśmy po pierwszej rundzie B- klasy. Prowadzimy w tabeli z trzy punktową przewagą nad CartusiąII. I nadzieją na ......................................... . Sezon 2009/2010 ostatecznie zakończyliśmy na drugim miejscu. Pozycja ta dała nam bezpośredni awans do A klasy. Jaką w niej odegramy rolę okaże się po kilku kolejkach

 Kierownictwo klubu- Pierwszym prezesem klubu został Bogdan Treder. Kierownikiem Andrzej Kiełpin.  Po kilku latach  ta funkcję przejol Edward Wajer i Sprawował ją 6 lat. W 2009 roku na zebraniu zarzadu Na prezesa wybrano ponownie Bogdana Tredra , a kierownikiem klubu zostal Sławomir Formella. W wieloletniej historii klubu nie mogłoby zabraknąć miejsca dla sołtys wioski Ireny Treder. Pani Sołtys zawsze była przychylnapiłce nożnej,często wspierala nas zarowno organizacyjnie jak i duchowo.

Zawodnicy w historii. Przez 16 lat istnienia naszego klubu przewinelo sie sporo zawodników. Każdy z nich dolożył małą cegielkę do rozwoju klubu. Grali u nas byli trzecioligowcy m.in J.Kulas,W.Stolc, K. Blok, S.Nikolay a obecnie Paweł Knitter. Do najbardziej zasłuzonych należą: Jaroslaw Szczutkowski(Dżafo), Jarosław Krygier(Giła), Rafal Domżalski,Tomasz Tebecio, Mirosław Piekarski, Krzysztof Łagowski, Krzysztof Rocławski, Sławomir Formella,Marcin Potrac, Tomasz Ćwirko, Grzegorz Czyżewski.

Zegar

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 21
Czarni Piece 0:2 Agra Ostrowite
Huragan Nowe Polaszki 0:2 Czarni Ostrowite
Ks Grabowo 1:3 Borowiak Czersk
Ks Kamienica Królewska Tęcza Brusy
Kolejarz Chojnice 2:1 Sparta Konarzyny
Kornowscy Szarża Krojanty 1:1 Sławek Borzechowo
Piaski Wąglikowice 3:2 Santana Wielki Klincz

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 22
Agra Ostrowite - Tęcza Brusy
Borowiak Czersk - Sparta Konarzyny
Czarni Ostrowite - Sławek Borzechowo
Czarni Piece - Santana Wielki Klincz
Huragan Nowe Polaszki - Piaski Wąglikowice
Ks Grabowo - Kornowscy Szarża Krojanty
Ks Kamienica Królewska - Kolejarz Chojnice

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najnowsza galeria

Huragan Nowe Polaszki- Wierzyca Stara Kiszewa
Ładowanie...

Wyszukiwarka

Zczuba.tv

Sport.pl

Kalendarium

22

05-2018

wtorek

23

05-2018

środa

24

05-2018

czwartek

25

05-2018

piątek

26

05-2018

sobota

27

05-2018

niedziela

28

05-2018

pon.